bloğumu takip et

2 Nisan 2016 Cumartesi

HÜZÜN SARISI 2 YAŞINDA SPONSORLARIMIZ vol 1


Bu etkinlik yazmayla bitmez demiştim sizlere.. Etkinliğimin ilk giriş yazısını okumayanlarınız varsa  bir tık tık buraya..

Sponsorlarımız gerçekten muhteşem. Hala deneyemediklerim var tabi. Çünkü sayı biraz fazla olunca herşeyi deneyemiyorsunuz. Ama şu ana kadar denediklerimi sosyal medya üzerinden zaten sizlerle paylaşıyorum. 

Sevgili Nihal sponsorlarını öyle güzel secmiş ki, her zevke hitap eden hediyelerdi. Sırasıyla tanıyalım.
İlk olarak etkinliğin ilk sponsoru etkinliğin mekan sahibi Radisson Blu Conference & Airport Hotel,di. Gerçekten çok güzel ağırlandık. Herşey çok kaliteliydi.

Etkinlik mekanını kuğu organizasyon adeta balo salonuna çevirmişti.Etkinliğin pastası bendenize ait. 

martı yayınları ndan keyifli bir kitap. bu yaz sahilde keyifle okuyacağım.


pastel bize harika ürünlerinden koca bir paket göndermiş. gerçekten harika ürünler. 


neutrogena peeling ve yüz yıkama jelleri ile bizlerleydi. Kullanmaya başladım. kısa zamandaki etkileri ciltteki parlamayı yok ediyor. Karma cildim olduğu için hergün düzenli dğil ama arada kullanıyorum.


HC HAİR CARE ürünlerinin kalitesi ni bilmeyen yoktur herhalde. Ben çok memnunum şahsentatlımo blogger dostudur gerçekten de. Mahmut bey e cok teşekkür ederiz. Nefis ikramlıkları var gerçekten de
 


vissmate çamaşır suyunda bence büyük yenilik. kokuları bir harika. Kıvamı da çok iyi. omo yılların deterjanı. şimdi de sıvı formülüyle bizlerle. Ben uzun bir süredir sıvı deterjan kullanıyorum. Omo yu da denemek için iyi bir fırsat. Teşekkürler


 

Berrak turşu ve dobipa sos muhteşemdi gerçekten.
domates biber ve patlıcan var içinde. Biz kahvaltıda seve seve tükettik.
 

online içecek
firma gelirinin bir kısmını patili dostlarımıza ayırıyor. Bu benim için artı puan tabi. Aloe veralı içeceğe bayıldım. Eniştemin mide problemleri vardı. o tüketecek ve sonuçları sizlere yazacağım.

haceria cilt ürünleri de bizlerleydi.fitnut Fıstık ezmesi güzel bir kahvaltı için bizlerleydi.
 


Patlamış mısıra farklı dokuşlar yapan mrandmrspopcorn çikolatalı ve daha birçok aromalı mısırları ile bizlerleydi. Benim favorim, karamelli ve sütlü çikolatalı olduESki ama kendini sürekli yenileyen bir firma. dalan Zeytinyağlı ürünlerinden koca bir paket göndermiş bizlere. Gerçekten tüm ürünleri çok iyi. Özellikle lavantalı zeytinyağ sabununa bayıldım.essence kozmetik ürünlerini zaten çok beğenirim.Gerek fiyat politikası gerek ürün çeşitliliği her bütçeye uygun. bu arada rujlarımın rengine de bayıldım.Ben öyle çok kozmetik kullanmam. Cilt bakım Ürünlerine çok para vermem. Genelde doğal yöntemlerle halletmeye çalışırım. Ama kayınvalidemin bile kullandığı tek ürün bebak tı. Cildinin güzelliği de dillere destandı hani. Benim de  evimde mutlaka bebak ürünleri vardır. Etkinlikte de hediye edilince dört köşe oldum zevkten :))
 

 Bu etkinlik sayesinde tanıştığım bir firma.  herbital denememiz için bir sürü ürün göndermiş.Şu an bu yazıyı yazarken saçımda saç bakım yağı var mesela. Bu 2. uygulayışım. Şimdilik etkisi gözle görülür değil . Ama saç dibimde bir rahatlama var.
Kaş ve kirpik serumunu da düzenli kullanıyorum. Bakalım.sonucu merak ediyorum.

Şimdilik sponsorlar yazıma kısa bir ara veriyorum. İkinci bölümde tekrar görüşmek üzere. Sevgiler

14 yorum: