bloğumu takip et

1 Ocak 2016 Cuma

Çamaşır Yıkamanın Keyifli Hali

Ev işleri arasında her hanımın farklı favorileri vardır. Mesela kimi ütü yapmayı sever , bazıları ise yemek yapmayı. Sevdiğiniz işlerin size verdiği keyif ise bambaşkadır ve terapik etkileri vardır. Başka dünyalara gider, hayaller kurar, güzel anları hatırlar, planlar yaparsınız.

Size harika bir haberimiz var. Artık bu keyfi size yaşatan favorileriniz arasına çamaşırı da ekleyebilirsiniz :) Çünkü Rinso bunu mümkün kılıyor.

Rengarenk paketleri ile raflarda dururken bile enerjisini yansıtan Rinso, çamaşır yıkamayı kolay ve eğlenceli bir hale getiriyor. Rinso’nun Kır Bahcesi (Yeşil), Çiçek Bahcesi (Pembe) ve Büyülü Bahçe (Mor) şişeli sıvı deterjanları hem beyaz hem de renklileriniz için tortu bırakmayan bir temizlik vaad ediyor.

Rinso’nun gerçek eğlencesi, yıkama sonrası çamaşır makineninizi açtığınız anda başlıyor. Öyle ki kapağı açtığınız anda tertemiz çamaşırlarınıza eşlik eden muhteşem çiçek kokuları tüm banyoya yayıyor. İşte o an, hissettiğiniz duygular tarif edilmez. Sanki bir anda sevdiğiniz bir melodi çalmaya başlıyor ve o koku sizi alıp bambaşka bir yerlere götürüyor.

Bu kokular o kadar kalıcı ki tertemiz çamaşırlarınızı asarken, kuruturken, ütülerken ve tabii ki giyerken makineyi açtığınız o andaki duygular size kendini hatırlatmaya devam ediyor. Rinso kalıcı bahar kokuları ile çamaşır yıkamayı keyfe dönüştürüyor.

Mutluluk ve keyif zaten anlık değil midir? Mühim olan o anlara hayatınızda yer açmak. İşte Rinso bunu mümkün kılıyor.

 

Bir boomads advertorial içeriğidir.

20 yorum:

 1. Çok güzel :)) mis gibi kokusuna bayıldım ...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Denemeyenler için sıvı deterjanı tavsiye ediyorum. Toz olanlara göre daha az yıpratıyor çamaşırları. Şahsi gözlemim bu . Rinso nun kokusuda kalıcı hakikaten.

   Sil
  2. gerçekten de öyle. Özellikle renklilerde renklerde solma yapmıyor ve ayrıca yumusatıcıya gerek kalmıyor.

   Sil
 2. Harika bir temizlik için gerekli.

  YanıtlaSil
 3. Kokunun kalıcı olması gerçekten önemli :)

  YanıtlaSil
 4. Kokunun kalıcı olması gerçekten önemli :)

  YanıtlaSil
 5. yakında toz deterjan diye bir şey kalmayacak zannedersem

  YanıtlaSil
 6. Kim sevmez ki bu güzel kokulu deterjanı...))

  YanıtlaSil
 7. Bence de çamaşır yıkadıktan sonra kokunun kalıcı olması çok önemli :)

  YanıtlaSil